Przed przyjęciem do pracy

Badania wstępne

W świetle obowiązujących przepisów podstawowym warunkiem dopuszczenia każdego pracownika do czynności pracowniczych jest konkretne orzeczenie wydawane przez lekarza.

W dokumencie takim ów lekarz potwierdza, że dany pracownik nie ma przeciwskazań i może z powodzeniem świadczyć pracę.

Do wykonania badań wstępnych zawsze kieruje pracownika aktualny pracodawca, który wydaje w tym celu stosowne skierowanie, a także ponosi jego koszty.

Firma Usługowo-Handlowa

OMEGA

Dla zatrudnionych

Badania okresowe pracowników

Badania okresowe są głównym wyznacznikiem wpływającym na decyzję czy dany pracownik może zostać dopuszczony do wykonywania danej pracy.

Wszystkie informacje na ten temat zawiera Kodeks pracy, w którym czytamy, że pracownik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy (art. 211).

Jako pracodawca jesteś zobowiązany zapewnić wykonanie badań okresowych ale także zaleceń lekarza sprawującego opiekę zdrowotną nad pracownikami.

Dzięki temu, że współpracujemy z lekarzami, unikniesz żmudnego oczekiwania w kolejkach, zaoszczędzisz czas i zyskasz profesjonalną opiekę.

Firma Usługowo-Handlowa

OMEGA

Na określonych stanowiskach pracy

Badania specjalistyczne

W myśl ustawy, pracodawca wybiera placówkę medyczną dla swoich pracowników, w której przechodzą oni badania. Firma jest zobowiązana posiadać podpisaną umowę z jednostką medyczną.

U nas zyskujesz czas ponieważ masz wszystko w jednym miejscu, wszystkich lekarzy, wszystkich pracowników, wszystkie badania.

Dodatkowo masz pewność, że wszelkie badania diagnostyczne, specjalistyczne czy konsultacje lekarskie są wykonywane przez lekarza, który jest uprawniony do tego typu świadczeń i zna Twoich pracowników.

Zapraszamy do współpracy - zadzwoń do nas: 34 327 00 78

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc zapraszamy do kontaktu!