Dbamy o

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest chyba naszą najbardziej podstawową potrzebą

Robimy wszystko żeby zabezpieczyć i dać lepszą przyszłość naszym dzieciom, dbamy o naszych najbliższych, rodzinę i przyjaciół ale także musimy dbać o bezpieczeństwo naszych pracowników. Staramy się by spełniać najwyższe standardy żeby Ci, z którymi współpracujemy czuli się bezpiecznie, a tym samym by mogli spokojnie i produktywnie pracować. Jesteśmy pewni, że nasza wysoko wykwalifikowana kadra przeprowadzi skuteczne szkolenia ucząc pracowników dobrych praktyk i skutecznie wdrażając politykę bezpieczeństwa do firmy.

Wearing Construction Safety Gloves Closeup Photo. Caucasian Contractor Preparing For a Job.
Przeczytaj naszą ofertę i dowiedz się

JAK WYGLĄDA PROFESJONALNE PODEJŚCIE

DO TEMATU BEZPIECZEŃSTWA

Dozór i eksploatacja

Oferujemy uzyskiwanie uprawnień dla osób zajmujących się dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci energetycznych, elektroenergetycznych i gazowych, zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

Zobacz szczegóły >>
Obsługa podmiotów

Oferujemy również w ramach tzw. outsourcingu kompleksową obsługę podmiotów z zakresu służby BHP czy bezpieczeństwa ppoż. Z każdym z klientów pozostajemy w bezpośrednim kontakcie!

Zobacz szczegóły >>
Badania

Badania wstępne i okresowe, a także specjalistyczne – prowadzimy badania czynników szkodliwych i uciążliwych, współpracując z akredytowanymi laboratoriami krajowymi.

Zobacz szczegóły >>
Pomiary

Zajmujemy się prowadzeniem pomiarów specjalistycznych, m.in. skuteczności zerowania, oporności uziemienia, uziomów odgromowych czy stanu izolacji obwodów i odbiorników instalacji elektrycznych.

Zobacz szczegóły >>
Szkolenia

Szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, kursy dla operatorów wózków widłowych (w tym specjalizowanych), zagęszczarek i inne szkolenia specjalistyczne dla zakładów przemysłowych.

Zobacz szczegóły >>
Instrukcje i dokumenty

Opiniujemy, opracowujemy i na bieżąco aktualizujemy niezbędne dla działalności instrukcje i dokumentacje, m.in. BHP stanowisk pracy, czy bezpieczeństwa pożarowego.

Zobacz szczegóły >>

Zobacz jeszcze

ŚWIADCZONE PRZEZ NAS USŁUGI

Nasze wysoko wykwalifikowane zespoły czekają tylko aby wdrożyć standardy bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie
 • Rozpoznanie zapotrzebowania

  Rozmawiamy z pracownikami. W pierwszej kolejności odpowiadamy na ich potrzeby
 • Standardy i dobre praktyki

  Nie sztuką jest przeprowadzić szkolenie. Sztuką jest skuteczna edukacja pracowników
 • Szkolimy na terenie całego kraju

  Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w zakresie bezpieczeństwa, przyjedziemy do Ciebie!
 • Zadbamy o formalności

  Jeżeli zapomnisz o jakiejś ważnej sprawie z zakresu BHP bądź spokojny. Pomożemy nadrobić wszelkie zaległości

Wiedza i

DOŚWIADCZENIE

Po prawej stronie przeczytasz, niektóre z ciekawostek na temat tego, że warto nam zaufać. Na bazie swojego doświadczenie jesteśmy w stanie znaleźć najlepsze rozwiązania. Większą ilością pomysłów proponują sami pracownicy!

Nasi prelegenci potrafią motywować do twórczego myślenia. Dzięki takiemu zaangażowaniu pracownicy jeszcze bardziej czują, że mają swój “kawałek” w Twojej firmie, dzięki czemu tworzą zgrany zespół

Skontaktuj się z nami
85%
Zaangażowanie
85%
Przyswajalność treści
98%
Zdawalność szkoleń
88%
Atrakcyjność szkoleń
81%
Wdzięczność zadowolonych klientów

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz podjąć z nami współpracę?

W takim razie nie zwlekaj z decyzją tylko od razu się skontaktuj! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a jeśli ich nie masz to na pewno opowiemy Ci o rzeczach, na które na pewno powinieneś zwrócić uwagę. Zaufaj naszemu zespołowi!
Napisz do nas!