Wizja i misja

Mamy wiedzę i chętnie ją przekazujemy!

Naszym celem jest profesjonalne przeszkolenie i obsługa zgłaszających się do nas firm w zakresie BHP, bezpieczeństwa pożarowego zgłaszających, szkoleń z pierwszej pomocy oraz obsługi rozmaitych maszyn i urządzeń

Nasza historia

Działamy od ponad 20 lat!

Firma “Omega” została założona w 1998 roku jako odpowiedź na rażące zaniedbania firm w przestrzeni bezpieczeństwa i higieny pracy oraz na wciąż to nowe potrzeby pojawiające się na rynku. Początkowo obszar swojej działalności dotyczył trzech województw, śląskiego, łódzkiego oraz opolskiego. Od kilku lat firma działa na terenie całego kraju.

Nasze kompetencje

Higiena pracy, bezpieczeństwo i ochrona przeciwpożarowa

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy w codziennej pracy bazują na swoim bogatym, wieloletnim doświadczeniu zawodowym, które jest także poparte kierunkowym wykształceniem. Jednocześnie wciąż uzupełniają swoją wiedzę dbając o ciągły rozwój i udział w cyklicznych szkoleniach.

Doświadczenie

20 lat

Szkolenia/Rocznie

500 szt

Współpracownicy

20 osób

Dokumentacja

1000 szt

fire and safety training
OD 20 LAT DOSTARCZAMY

SKUTECZNE ROZWIĄZANIA Z ZAKRESU BHP I OCHRONY PRZECIW POŻAROWEJ

Jeśli chcesz wiedzieć jak stworzyć więcej bezpiecznych miejsc pracy, jak przeprowadzić ciekawe i kreatywne szkolenie z zakresu BHP I PPOŻ skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania, robiliśmy to już wielokrotnie. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Podpowiemy jak dobrze zorganizować szkolenie.

Rozpoznanie zapotrzebowania

Zawsze rozmawiamy z pracownikami

W pierwszej kolejności odpowiadamy na ich pytania i wątpliwości realizując w ten sposób ich potrzeby. Następnie dzielimy się także swoim doświadczeniem zawodowym i najczęstszymi przypadkami jakie można spotkać w pracy. Niewiele można osiągnąć bez współpracy. To właśnie ona jest kluczem do sukcesu

Szkolimy na terenie całego kraju

Nie przejmuj się odległością!

Nawet jeżeli Twoja firma mieści się na północy naszego kraju. Dla nas to żaden problem! Jeśli potrzebujesz naszej pomocy w zakresie bezpieczeństwa nie będziemy się długo zastanawiać. Po prostu przyjedziemy do Ciebie!

Najważniejsze osoby

KTO NAM PRZEWODZI

Poznaj najważniejsze twarze naszej firmy

To właśnie dzięki nim wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Nasi szefowie nie zajmują tylko kierowniczych stanowisk. Posiadają udokumentowane kwalifikacje, a obszerne doświadczenie zawodowe, którym mogą się pochwalić dają gwarancje, że można nam zaufać.

20lat w pigułce

KILKA WAŻNYCH DAT

Zobacz najważniejsze rzeczy jakich dokonaliśmy w ciągu tych 20 lat

Start

Rozpoczynamy naszą działalność. Pierwsze usługi, które zaczynamy świadczyć to nadzór, szkolenia, pełna obsługa w zakresie bhp.

Rozwój

Zaczynamy świadczyć nasze usługi w takich województwach jak łódzkie, opolskie, a także zaczynamy działać w pozostałej części województwa śląskiego.

Europa

Udaje nam się nawiązać współpracę z jednym z największych centrów dystrybucji w Europie.

Nieustanny rozwój

Skutecznie rozszerzamy współpracę z kolejnymi nowymi klientami. W tym roku działamy już na terenie całej Polski.

Kluczowi klienci

Nawiązaliśmy współpracę z jedną z największych sieci marketów w Polsce.

Nasi wybrani klienci

Zaufali nam